Re: jana

Existuje magie? | 30.10.2012

Milá Denisko, záleží na tom, co si pod pojmem magie představuješ...vlastně esoterika je hodně propojená s vnitřním světem každého z nás. Křesťané nerozlišují magii na černou a bílou. Takže existuje magie? Pro mě ano a možná tě nenadchne moje vyjádření tohoto slova...pro mě je magie třeba špatná myšlenka, která může ublížit...vytvoří negativní energii, která dokáže zasáhnout. Proto je tak důležité, co vysíláme a co svými myšlenkami vytváříme. Nemusíme čarovat a vařit v kotlících lektvary, magie je nám mnohem blíž než si myslíme a vytváří ji úplně všichni bez ohledu na víru a vytváříme ji denně. Pomocí manipulace, zlosti, hněvu a zášti a na druhé straně léčíme láskou a vírou. Pokud chceš léčit člověka bez jeho svolení, přestože víš, že to dokážeš, ale on to odmítá, měli bychom jej respektovat, neboť i dobře míněná snaha pokud není žádaná, může být právě na hranici černé magie. Víš vysvětlit to zde pár slovy je složité...pokud si duše vzala nějaký úkol, třeba právě v tom, že odčiní všechno zlé v podobě své nemoci a tím se očistí ...pomoc zde má spíš negativní účinek, protože duše svůj úkol díky "rádoby pomoci" vlastně oddálí. Proto i ti co chtějí pomáhat se mohou lehce dostat na hranici černé magie.. takže pokud jsem psala aspoň trošku jasně...jde především o energie. Ale to je můj osobní pohled. Zdraví Danka

Přidat nový příspěvek