...jak cítím 3D - 5D a otázka karmy

Danka nejen pro Jitku | 11.05.2014

ahoj, ano souhlasím, že je to 3D, jen odpoutat se můžeš jak? Za prvé kopneš svůj problém pod postel a budeš dělat, že není, protože ty jsi přeci už v 5D nebo jej vyřešíš, a pak budeš s čistou hlavou v 5D. Neutíkám před problémy, i to jsou zkoušky. Myslím, že proto se nám to vrací, protože si hrajeme na to, že nejsou. Našla jsem si výňatky z knihy, o které píšeš, na netu . Shodují se s Dragomireckým. Mám tři jeho vědecké knihy. Kniha Léčebný kód, není v podstatě nic jiného než léčení karmy a je jedno, jak to nazýváš, jestli karma nebo buněčný kód, podstata věci je stejná. Vyřešit problém, vzpomínku, kterou máme v šuplíku v podvědomí. Víš, nevím, proč píšeš, že karma byla vymazána, zní mi to prodáváním odpustků, cožpak za nás může někdo něco udělat? Jsme tu na Zemi, abychom se učili. To je hlavní náplň činnosti tady, je to vesmírná škola. Myslíš, že ti ve škole někdo odpustil docházku a zkoušky a pustil tě do vyššího ročníku? Takhle se na to dívám já. Lidem, co tvrdí, že byla karma vymazána, že nemusíme nic dělat a jen čekat, až to přijde a ONI z nás udělají lepší, nevěřím. Jsou to pro mě hlasy ďábla, které vedou k nečinnosti a nevyzrálosti duše. Jakoby nás odváděli z té správné cesty. I v pohádkách je moudro, nikdo nepřišel ke štěstí tím, že seděl doma za pecí a poslouchal rádio. Jituško, zkus se zaměřit víc do sebe, poslouchej svoji intuici, ta je správná. Ne vše, co slyšíme, byť to zní krásně a líbivě je pravda. Napoj se na Boha sama a rozmlouvej s ním, pak nebudeš potřebovat, aby jej tlumočili nějací lidé. A tak to má být. Je jedno, jestli to byli kněží, kteří kázali lidem, že jen oni jsou vyvolení mluvit s Bohem, a tak drželi lidi v nevědomosti celá staletí, nebo jsou to duchovní lidé, co si hrají na novodobé kněze a říkají v podstatě to samé. Posloucháním druhých nenalezneš klid v sobě a prostor být sám napojený. Jestliže to, co se děje a je jedno jestli tomu říkáme transformace, má za úkol udělat z lidí opět beránky, tak s tím nemohu souhlasit. Děje se to proto, abychom našli sami sebe. Otevřeli se, napojili se, ale to za nás nikdo neudělá, to musíme my sami. Proto doba Vodnáře, představ si tu kartu... je na ní muž, co přelévá poháry. Je moudrý, protože přehodnocuje. A tak by to mělo být, i my bychom měli přehodnocovat, ale sami sebe a v sobě, ne pod vlivem okolí a co kdo říká.:-)))) Tohle je můj názor, který nikomu nevnucuji...

Přidat nový příspěvek